zapytaj o czarter

Czarter jachtów

Wynajmij jacht i odkryj uroki żeglarstwa, Bałtyku i wypoczynku na wodzie. W naszej flocie największej tego typu na polskim Bałtyku jednostki od 10 do ponad 15 m. z 3, 4 lub 5 dwuosobowymi kabinami.
Zobacz ofertę

Czarter jachtów

Zapraszamy na pokład nowoczesnych jachtów z największych europejskich stoczni: Bavaria Yachts, Beneteau, Jeanneau, Delphia. Komfortowe i sprawdzone łodzie żaglowe, spełniające najwyższe normy bezpieczeństwa, dostępne w czarterze nad polskim wybrzeżu.

Na co dzień jachty stacjonują w Marinie Solnej w Kołobrzegu (zachodniopomorskie) i gotowe są do rejsów do najodleglejszych zakątków Morza Bałtyckiego.
Ilość kabin: 5
Ilość koi: 12
Łazienki: 3
Zbiornik wody: 650l
Bavaria C50 to doskonale znana i ceniona w tym segmencie jednostka. Jacht Bavaria C50 pochodzący z 2019 roku to jacht zupełnie inny od dotychczasowych modeli Bavarii choć został zaprojektowany przez konstruktora jachtów regatowych to została zachowana równowaga ze sztuki piękna.
Sprawdź jacht
Ilość kabin: 5
Ilość koi: 10
Łazienki: 2
Zbiornik wody: 360l
Bavaria 44 to znany i od wielu lat ceniony przez żeglarzy jacht za komfort i łatwość prowadzenia. Czarter tego jachtu to gwarancja udanego żeglowania po morzu.
Sprawdź jacht
Ilość kabin: 4
Ilość koi: 8+2
Łazienki: -
Zbiornik wody: 300l
To pełnomorski jacht, który umożliwia odbycie wymarzonego rejsu. W sezonie 2019 cieszył się wśród Naszych żeglarzy ogromnym zainteresowaniem. Nic w tym dziwnego, gdyż jachty Bavaria cieszą się dużym zainteresowaniem wśród czarterujących zarówno na Morzu Bałtyckim jak i na ciepłych wodach np. Chorwacji. Bardzo szybko zyskały miano jednostek bezpiecznych i łatwych w manewrowaniu portowym (ster strumieniowy). Oferowany przez nas model wyróżnia się wspaniałymi właściwościami nautycznymi. Wszystko to w połączeniu z właściwie dobranym żaglowaniem pozwala osiągać doskonałe wyniki na wodzie.
Sprawdź jacht
Ilość kabin: 3
Ilość koi: 8
Łazienki: -
Zbiornik wody: 615l
Jacht Sun Odyssey 379 to idealna równowaga składników, dzięki którym jacht wyróżnia komfort oraz łatwość obsługi. Pomimo swoich niewielkich rozmiarów posiada dwa koła sterowe, które ułatwiają jego prowadzenie oraz poprawiają ergonomię w kokpicie. Wyjątkowy komfort na pokładzie, poczucie bezpieczeństwa, te cechy sprawiają, iż ten jacht idealnie nadaje się do rodzinnych rejsów.
Sprawdź jacht
Ilość kabin: 3
Ilość koi: 6+2
Łazienki: 2
Zbiornik wody: 320l
Pierwsza 12 metrowa jednostka produkowana przez polski przemysł przeznaczona do pełnomorskiej żeglugi, która zachwyca doskonałą jakością wykonania, łatwością prowadzenia i bogatym wyposażeniem.
Sprawdź jacht
Ilość kabin: 3
Ilość koi: 6+2
Łazienki: 2
Zbiornik wody: 320l
Bezpieczny i sprawdzony jacht dla 8 osób idealny na rejs na Bornholm, Rugię czy szwedzkie Szkiery do wynajęcia w marinie Kołobrzeg.
Sprawdź jacht
Ilość kabin: 3
Ilość koi: 6+2
Łazienki: 2
Zbiornik wody: 570l
Jak każdy jacht ze stoczni Beneteau tak i Oceanis 41 znany jest ze świetnych osiągów nautycznych i komfortowej powierzchnie mieszkalnej.
Sprawdź jacht