zapytaj o czarter

Czartery Zagraniczne

Norwegia

Długa, urozmaicona linia brzegowa Norwegii ma imponujący krajobraz ze stromymi górami, surowymi fiordami, wodospadami i małymi wyspami, które oferują idylliczne miejsce na wakacje pod żaglami.

Swoja żeglarską wycieczkę po Norwegii wokół pięknych zamieszkałych wysp takich jak Sjernarøyane, Kvitsøy, Utsira i Røvær, a także niesamowitych fiordów Lysefjorden, Jøsenfjorden i Erfjorden możesz zaplanować już dzisiaj.
Dowiedz się więcej

Karaiby

Archipelag Wysp Karaibskich rozciąga się szerokim łukiem o długości ponad 4700 km, od Kuby aż po niewielką Arubę w pobliżu Wenezueli. Akwen Morza Karaibskiego składa się z łańcuchów egzotycznych wysp. Każda z nich jest zupełnie inna, każda ma swój niepowtarzalny charakter.

Ale wszystkie łączą wspólne cechy – czyste morze, wspaniałe widoki, szerokie piaszczyste plaże i przyjaźni ludzie. Kuba, Saint Thomas, Martynika, Gwadelupa, Bahamy – to tylko kilka z ulubionych turystycznych miejsc na Karaibach, do których zmierzają żeglarze z całego świata.
Dowiedz się więcej

Seszele

Wyspy są atrakcyjne dla czarterujących jachty ze względu na występujący największy atol koralowy jak i wyjątkowo malownicze krajobrazy i położenie. Wydaje się, że Seszele są po prostu stworzone dla żeglarstwa.

Krótkie dystanse, wiele dobrych miejsc do kotwiczenia, lekkie równomierne wiatry sprawiają, że Seszele są bardzo interesującym miejscem do żeglowania. Większość wysp leży poza strefą cyklonu, więc żeglowanie jest możliwe przez 365 dni w roku. Duży wybór jachtów pozwala wyczarterować jacht samodzielnie, jak i również z doświadczonym skipperem.
Dowiedz się więcej

Tajlandia

Wszystko to, w połączeniu z tropikalnym klimatem sprawia, że Tajlandia to raj, który specjalnie został stworzony przez matkę naturę do różnego rodzaju wypoczynku – relaksującego i aktywnego. Żeglarstwo w Tajlandii jest niemal sportem narodowym! Czarter jachtów w Tajlandii – to piękne i ciekawe trasy

Centrum żeglarskie i port startowy dla rejsów podczas czarteru jachtu w Tajlandii znajduje się w Phuket na wyspie o tej samej nazwie. Yach Haven Marina to główna baza czarterowa w Phuket. Położona jest na północnym krańcu wyspy i jest doskonałym punktem wypadowym na Morze Andamańskie. Poza tym niewiele tu marin z naszym europejskim rozumieniu.
Dowiedz się więcej

Wyspy Kanaryjskie

Wyspy Kanaryjskie przyciągają swoim wyrazistym klimatem, kolorową kulturą, a przede wszystkim słoneczną pogodą i wysokimi temperaturami, zarówno powietrza, jak i wody. Mimo, że nie jest to najłatwiejszy żeglarski akwen, Wyspy Kanaryjskie cieszą się sporą popularnością wśród amatorów wypoczynku pod żaglami.

Przyjazne odległości pomiędzy wyspami, łagodne i ciepłe zimy oferują doskonałe warunki do uprawiania żeglarstwa w tym akwenie. Do tego należy dodać, że sztormy są tutaj rzadkie, a burze nie występują prawie nigdy. Na Wyspach Kanaryjskich przez cały rok panuje sezon żeglarski a szczególną popularnością cieszy się w okresie zimowym, kiedy w Europie rządzi zimno.
Dowiedz się więcej

Baleary

Baleary są najdalej na zachód położonym archipelagiem na Morzu Śródziemnym. Archipelag Balearów to jeden z najciekawszych regionów na wakacje w Hiszpanii. Tworzy go kilkaset wysp i wysepek, oraz pięć wysp głównych, do których zalicza się: Majorka, Minorka, Ibiza, Formentera i Cabrera. Są wyjątkowo pięknym miejscem do zwiedzenia z poziomu jachtu Na czterech wyspach znajduje się ponad 300 plaż.

Udaj się na Majorkę, w której znajdują się tajemnicze jaskinie w całym regionie, w tym słynne „Dragon Caves” z podziemnym jeziorem. Archipelag morski i lądowy Parku Narodowego Archipelagu Cabrera jest domem dla wielu gatunków ptaków morskich i rzadkich ryb, które można spotkać wokół wyspy.
Dowiedz się więcej