zapytaj o czarter

O nas

JAKI JEST NASZ CEL?

Chcemy zaoszczędzić Twój czas i pieniądze – dzięki czytelności i łatwości obsługi, dać możliwość skorzystania z zawsze najświeższych ofert.

Skupiamy się na maksymalnym uproszczeniu procesu czarteru jachtu, przy zachowaniu szybkości działania i wygody dla Klient. Klient czarterujący jacht posiada przejrzysty opis w języku polskim, aktualne informacje o promocjach i ofercie oraz zyskuje dodatkowe bonusy.

DLACZEGO MY?

Chcemy pokazać, że zorganizowane wakacji pod żaglami może być szybkie, proste i bezpieczne oraz nie wymaga żadnej wiedzy tajemnej.

Klienci coraz chętniej sami wyszukują sobie oferty lotów, noclegów na świecie korzystając z różnych wyszukiwarek. My zaś pokazujemy, że doskonale przekłada się to na rynek czarteru jachtów. Chcemy też przekonać Klientów, że taka forma wypoczynku nie jest zarezerwowana tylko dla wąskiej grupy odbiorców, osób które żeglują długie lata, ale dla każdego.
Z regulaminu ubiegania się o udział w programie rządowym „Tarcza finansowa 2.0 polskiego funduszu rozwoju dla mikro, małych i średnich firm„.

Rozdział V. Zobowiązania beneficjenta
§ 14, punkt 1 Beneficjent zobowiązuje się:

lit i) do umieszczenia na swojej stronie internetowej lub na koncie w mediach społecznościowych, w miejscu widocznym dla osób odwiedzających, informacji o uzyskaniu Subwencji Finansowej wraz ze wskazaniem, że podmiotem udzielającym wsparcia był PFR oraz utrzymywania tej informacji przez okres 12 miesięcy od dnia udzielenia Subwencji Finansowej (o ile Beneficjent posiada stronę internetową lub konto w mediach społecznościowych);