Yacht Management

Zakup jachtu pod wynajem

Yacht Management – to program skierowany do osób wkraczających odważnie do świata żeglarskiego biznesu. Program ten jest najbardziej efektywnym kosztowo sposobem by posiadać łódź marzeń bez obowiązków i wydatków związanych z tradycyjnym zakupem i utrzymaniem. Zdobyte doświadczenia w branży, pozwalają nam w sposób kompetentny i rzetelny służyć pomocą w realizacji Państwa marzeń o posiadaniu własnego jachtu, nowego lub używanego.

Buy a yacht

...on your terms.

Yacht Management czyli zakup jachtu pod wynajem– to program skierowany do osób wkraczających odważnie do świata żeglarskiego biznesu. Program ten jest najbardziej efektywnym kosztowo sposobem by posiadać łódź marzeń bez obowiązków i wydatków związanych z tradycyjnym zakupem i utrzymaniem. Zdobyte doświadczenia w branży, pozwalają nam w sposób kompetentny i rzetelny służyć pomocą w realizacji Państwa marzeń o posiadaniu własnego jachtu, nowego lub używanego.

YACHT MANAGEMENT – to dobrze dobrany pakiet usług dostosowanych specjalnie do Twoich potrzeb. Polega na pozyskaniu jachtu, katamaranu i przekazanie go do obrotu komercyjnego celem pobierania tantiem z wynajmu jednostki. Finansowanie znacznej części inwestycji pochodzi ze środków zewnętrznych w leasingu operacyjnym lub innych źródeł finansowania.

Wszystkie szczegóły są planowane pod kątem wygody inwestora i specyfiki rynku. Podczas całego procesu inwestycyjnego dopełniamy wszystkich formalności związanych z opieką, utrzymaniem i organizacją czarteru. Spokój ducha i maksymalizacja potencjalnego zysku to główne powody, dla których tak wielu właścicieli jachtów polega na Yacht Management.

Oferowany program to projekt finansowy, polegający na inwestycji w branżę żeglarską, która obecnie jest najdynamiczniej rozwijającym się segmentem rynku turystycznego. Nasze doświadczenie w branży pozwoliło poznać mocne i słabe strony tego typu inwestycji oraz wyeliminować błędy.

Pożądany wynik projektu podlega kilku znaczącym czynnikom, ale przede wszystkim od optymalnie dobranej jednostki oraz doświadczenia operator, który w optymalny sposób dobierze odpowiedni akwen, opracuje plan programu, i będzie zarządzać jachtem. Miłość do jachtów i jachtingu oraz radość z dzielenia się naszą pasją sprawiają, że nie ma dla nas rzeczy niemożliwych.

Wyszukiwanie

Shopping Cart

Brak produktów w koszyku.