zapytaj o czarter

Yacht Management

Posiadanie własnego jachtu to nie tylko pasja i przyjemność ale również doskonała inwestycja. W ostatnich latach zwrot z takiej inwestycji jest szybszy niż z zakup np. nieruchomości.  Kupując jacht pod wynajem w programie Yacht Management nie tylko możemy cieszyć się posiadaniem własnego jachtu ale również na nim zarabiać. Współpracując z firmą czarterową taką jak nasza można ten cel łatwiej osiągnąć.

Czarter jachtów na Bałtyku w Nordwinds

Od wielu lat czarterujemy jachty na Bałtyku pomagając ich właścicielom spełniać ich marzenia. Z nami nie musisz się martwić o sprzedaż czarterów, serwis czy też   . Posiadamy jedną z największych flot czarterowych nad polskim morzem, co rocznie z naszych jachtów korzysta setki polskich żeglarzy.  Czarterujemy zarówno nowe łodzie takie jak komfortowa ponad 15 metrowa Bavaria c50 jak i używane ale sprawdzone i doceniane przez żeglarzy Delphia 40. Przez kilka lat udało nam się dorobić statusu największej firmy  czarterującej  jachty nad polskim morzem.  Dołącz do nas i sprawdź jak przyjemność połączyć z zarabianiem  pieniędzy.

Żeglarstwo to jedna z najbardziej dynamicznie rozwijającą się branżą turystyki. Według badań przeprowadzonych przez Polski Związek żeglarski ponad 5 mln Polaków żegluje a a 1,3 miliona ma uprawnienia do kierowania łodzią. Szczególnie usługi czarterowe na Bałtyku notują w ostatnich latach szybki wzrost. Sezon wynajmu jachtów nad polskim morzem jest coraz dłuższy, trwa od początku kwietnia do końca października.  Co raz lepsza infrastruktura w polskich marinach również temu sprzyja. Doceniają to również klienci z Niemiec czy z Czech którzy coraz częściej korzystają z naszych usług.

Zakup jachtu na wynajem na Morzu Bałtyckim

Ważnym czynnikiem sprzyjającą w inwestycje w jacht jest również stabilność i odporność na zawirowania rynku czarterowego w Polsce W roku 2020 dotkniętym pandemią żeglarstwo rekreacyjne  na Bałtyku nie traciły na popularności. Klienci chętnie wynajmowali lub kupowali rejsy po Bałtyku i cieszyli się aktywnym wypoczynkiem na świeżym powietrzu z dala od zgiełku i tłumów na plaży czy też w pensjonatach nadmorskich.  Brak problemów z dolotem do miejsca czarteru i kosztów z tym związanych również przyczynia się do popularności Bałtyku jako akwenu żeglarskiego. Rejsy na Bornholm, Rugie czy też na wyspy szwedzkie biją rekordy popularności. Polacy na nowo odkrywają piękno swojego ojczystego morza. Dobrze wyposażony nowoczesny jacht na Bałtyku ma w ostatnich latach większe obłożenie niż analogiczne jednostki na morzu śródziemny. 

Firmy leasingowe oraz banki również zauważyły ten nowy rosnący trend. Oferta leasingowa i kredytowa jest coraz bardziej bogata i korzystniejsza dla inwestorów. Cechą charakterystyczną inwestycji w wynajem jachtu  jest niski spadek wartości dobrze zadbanych i w dobrym stanie technicznym  łodzi. Po okresie finansowania  jacht można sprzedać po korzystnej cenie, zwiększając atrakcyjność inwestycji. Dlatego stała profesjonalna opieka techniczna nad jachtem, regularne przeglądy są bardzo ważne. Oddając jacht w czarter w Polsce takiej firmie jak nasza inwestor czy też firma finansująca ma stałą kontrolę nad łodzią. Należy nadmienić że nowoczesnych jednostek jest w Polsce wciąż bardzo mało w porównaniu z akwenami zagranicznymi. Dlatego okres na inwestycje tego typu jest bardzo atrakcyjny. Wciąż więcej jest chętnych do pływania niż samych łodzi, dlatego to jedna z pewniejszych inwestycji. Dzięki możliwości leasingu oraz współpracy z firmą czarterową taka jak nasza, to inwestycja nie tylko dla ludzi bogatych a co ważne nie trzeba angażować dużych środków własnych.

Założenia programu Yacht Management

Wypracowaliśmy przez lata praktyki postępowania, które doceniają właściciele jachtów. Oddając swoją łódź do nas w zarządzanie mogą cieszyć się nie tylko stałymi przychodami z czarteru ale również  z niej korzystać, radując się tą unikalną formą wypoczynku wspólnie z rodziną, przyjaciółmi czy partnerami biznesowymi. Pomagamy na każdym etapie inwestycji od wyboru jachtu nowego lub używanego  po pozyskanie klientów na czarter. Zajmiemy się doborem wyposażenia hotelowego, nawigacyjnego czy też środków bezpieczeństwa zgodnymi z obowiązującym prawem. Oferujemy maksymalne obłożenie czarterami, ubezpieczenie flotowe i stałą profesjonalną opiekę techniczną. Elastycznie podchodzimy do każdego właściciela jachtu, indywidualnie ustalamy szczegóły. Istniej możliwość zakupu również udziałów w jachcie lub wspólną inwestycje z nami. Zapraszamy również obecnych właścicieli jachtów do współpracy.

Poznaj naszą flotę jachtów, którą zarządzamy. Wszystkie jachty na co dzień stacjonują w Marinie Solnej w Kołobrzegu – jachty żaglowe Nordwinds

Masz pytania dotyczące zakupu jachtu pod wynajem – zadzwoń, napisz do nas e-mail lub skontaktuj sią poprzez formularz kontaktowy, odpowiemy na każde nurtujące pytanie.