Co z sezonem czarterowym na Bałtyku?

Co z sezonem czarterowym na Bałtyku?

Drodzy Żeglarze!

W tym wyjątkowo trudnym i bezprecedensowym czasie przyszło nam się zmierzyć z perspektywą rzeczywistości mocno odbiegającej od tej którą sobie nakreśliliśmy przygotowując się do sezonu czarterowego 2020. Dzisiaj w związku z rozwojem epidemii koronawirusa martwimy się o zdrowie nasze, naszych bliskich a także o przyszłość sezonu czarterowego na Bałtyku. Firmy takie jak my, już z początkiem marca doświadczyły wyhamowania gospodarczego w Polsce jak i za granicą. Sprzedaż czarterów spadła do poziomu „jachtowego dna” a podane koło ratunkowe dla naszej branży jest chyba odlane z betonu. Dziś zamiast pompować wiatr w żagle wodzimy wzrokiem po kalendarzu przesuwając wiosenny sezon żeglarski na późniejsze terminy.

DZIĘKUJEMY! że w tak trudnych czasach dla siebie, również i dla nas jesteście wyrozumiali, że nie rezygnujecie z czarterów a wpłacone już środki przesuwacie na inne terminy lub na sezon 2021 okazując nam tym samym ogromny kredyt zaufania.

Wychodząc naprzeciw naszym żeglarzom tym obecnym i tym przyszłym przedstawiamy następujące rozwiązania:

– W przypadku czarteru opłaconego częściowo, który miał się rozpocząć w terminie do 16 maja, jest możliwość bezpłatnego przeniesienia rezerwacji bez utraty zaliczki na inny termin w bieżącym sezonie.
– W przypadku opłaconego w całości czarteru umożliwiamy obecnie bezpłatnie przeniesienie terminu rezerwacji również na sezon 2021r.
– W przypadku przeniesienia czarteru na droższy termin należy dopłacić różnicę w cenie.
– W przypadku nowych rezerwacji proponujemy zmniejszenie kwoty zaliczki do 10% wartości czarteru, reszta płatna tuż przed rejsem na (10 dni).              – Oraz gwarantujemy zwrot 100 procent środków, gdyby wprowadzone przez rząd  ograniczenia nie zostały zniesione. 

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wyszukiwanie

Shopping Cart

Brak produktów w koszyku.