zapytaj o czarter

Wakacje 2021 inne niż zwykle

Opublikowano 21 kwietnia 2021

Wakacje 2021 będą obarczone większym ryzykiem. Dotyczy to szczególnie wyjazdów zagranicznych a czym dłuższa podróż tym więcej niepewności. Przepisy epidemiczne w różnych krajach dynamicznie się zmieniają, każda odwołana rezerwacja oznacza długi okres oczekiwania na zwrot zaliczki lub często nie możność ich odzyskania. Zaświadczenia o szczepieniach, aktualne testy, ograniczenia co do ilości osób w jednym miejscu, obowiązkowe kwarantanny czy też kłopoty z liniami lotniczymi będą prawdopodobnie codziennością wakacyjną i  oznaczać dodatkowe koszty i stratę czasu. Warto zapewne wziąć to pod uwagę przy planowaniu opcji wakacyjnych.

Urlop pod żaglami

Nie trzeba jednak planować egotycznych wyjazdów aby spędzić niezapomniane wakacje. Wynajmując jacht na Morzu Bałtyckim możemy cieszyć się komfortem hotelowym i codziennie zwiedzać inne miejsce. W grupie przyjaciół lub rodzinnym w bezpiecznych epidemicznych warunkach podróżować między bałtyckimi kurortami zarówno tymi nad polskim wybrzeżu ale również niemieckimi duńskimi czy szwedzkimi. Kołobrzeg, Ustka, Darłowo, Gdynia oraz wiele więcej miejsc do zobaczenia w trakcie jednego urlopu. Dla miłośników dłuższego żeglowania czekają mariny na duńskim Bornholmie, niemieckiej Rugii  czy też tysiące wysp Szwedzkich Szkierów. Piękne widoki, piaszczyste plaże, majestatyczne klify oraz urokliwe mariny to wszystko czeka na wynajmujących jacht.  Trasa i długość rejsu dobierane są indywidulanie.

Czarter jachtu na Bałtyku

Jachty oferowane przez Nordwinds posiadają dwuosobowe komfortowe kajuty, łazienki z prysznicami i bogato wyposażoną kuchnie. Obszerna mesa czy też kokpit umożliwi wspólnie spędzanie czasu na jachcie. Nie zabraknie również miejsc do opalania się i platformy kąpielowej a profesjonalny skipper zadba o Państwa bezpieczeństwo na morzu jak i w marinie.  W ofercie jachty z trzema, czterema oraz z pięcioma kajutami dwuosobowymi, w pełni ubezpieczone z aktualnymi przeglądami  technicznymi.  Po każdym rejsie łodzie są dokładnie sprzątane i dezynfekowane środkami wirusobójczymi.  Jeśli z powodu epidemii nie będzie możliwości skorzystania z rejsu w zarezerwowanym terminie gwarantujemy zwrot zaliczki. Zapraszamy grupy z dziećmi, atrakcji dla wszystkich na pewno nie za braknie. 

Nocowanie w komfortowych warunkach na jachcie, codziennie nowe atrakcje. Wakacje 2021 inne niż zwykle na jachtach Nordwinds. Zostaw wiadomość! skontaktujemy się by zaproponować najlepszą dla Ciebie ofertę.  Wypełnij formularz kontaktowy