zapytaj o czarter

Co z sezonem czarterowym na Bałtyku?

Opublikowano 14 kwietnia 2020

Drodzy Żeglarze!

W tym wyjątkowo trudnym i bezprecedensowym czasie przyszło nam się zmierzyć z perspektywą rzeczywistości mocno odbiegającej od tej którą sobie nakreśliliśmy przygotowując się do sezonu czarterowego 2020. Dzisiaj w związku z rozwojem epidemii koronawirusa martwimy się o zdrowie nasze, naszych bliskich a także o przyszłość sezonu czarterowego na Bałtyku. Firmy takie jak my, już z początkiem marca doświadczyły wyhamowania gospodarczego w Polsce jak i za granicą. Sprzedaż czarterów spadła do poziomu „jachtowego dna” a podane koło ratunkowe dla naszej branży jest chyba odlane z betonu. Dziś zamiast pompować wiatr w żagle wodzimy wzrokiem po kalendarzu przesuwając wiosenny sezon żeglarski na późniejsze terminy.

DZIĘKUJEMY! że w tak trudnych czasach dla siebie, również i dla nas jesteście wyrozumiali, że nie rezygnujecie z czarterów a wpłacone już środki przesuwacie na inne terminy lub na sezon 2021 okazując nam tym samym ogromny kredyt zaufania.

Wychodząc naprzeciw naszym żeglarzom tym obecnym i tym przyszłym przedstawiamy następujące rozwiązania:

– W przypadku czarteru opłaconego częściowo, który miał się rozpocząć w terminie do 16 maja, jest możliwość bezpłatnego przeniesienia rezerwacji bez utraty zaliczki na inny termin w bieżącym sezonie.
– W przypadku opłaconego w całości czarteru umożliwiamy obecnie bezpłatnie przeniesienie terminu rezerwacji również na sezon 2021r.
– W przypadku przeniesienia czarteru na droższy termin należy dopłacić różnicę w cenie.
– W przypadku nowych rezerwacji proponujemy zmniejszenie kwoty zaliczki do 10% wartości czarteru, reszta płatna tuż przed rejsem na (10 dni).              – Oraz gwarantujemy zwrot 100 procent środków, gdyby wprowadzone przez rząd  ograniczenia nie zostały zniesione.